Medlemmar

Här publiceras namn och adress för de medlemmar som gett sitt medgivande till publicering, om du önskar att ditt namn och adress syns här kontakta styrelsen.
För att få en bild vid sitt namn maila en *.GIF bild på max 50 Kb till styrelsen.

  • Fastighet 1

    fastighet

    Fyhr Jonas, Emilia Woltter
    Ytterhärdevägen 74
    818 91 Valbo

    Telefon: 070-665 83 98
    E-post: fyhrjonas@gmail.com

    Telefon: 070-885 99 56
    E-post: wollter@hotmail.com

  • Fastighet 2

    fastighet

    Siv Thunman
    Fäboduddsvägen 34
    810 22 Årsunda

    Telefon: 026-290091
    E-post: sivthun@hotmail.com

  • Fastighet 4

    fastighet

    Mats Rehnström
    Sickla Kanalgata 75
    120 68 Stockholm

    E-post: m.rehnstrom@yahoo.com

  • Fastighet 5

    fastighet5

    Michael Karlsson & Karina Przeradowska
    Gimgöl Solberga 1
    643 98 Julita

    Telefon: 0150-91220
    E-post: michael@impecta.se

  • Fastighet 7

    fastighet

    Björn & Christina Brandt
    Strandvägen 23
    652 17 Karlstad

    Telefon: 054-830816
    E-post: ch.e.brandt@gmail.com

  • Fastighet 15

    fastighet

    Jan & Benthe Vesth
    Gammeltoft 8
    DK-3790 Hasle Danmark

    Telefon: +4556965131
    Telefon: +4523385438
    E-post: jv@at.dk bv@jensen.dk

  • Fastighet 20

    fastighet

    Gösta & Gulli Matsson
    Kanonvägen 233
    79296 Våmhus

    Telefon: 0250-45478
    E-post: gulli.matsson@live.se

  • Fastighet 25

    fastighet

    Jan Ekström/Christina Helgesson
    Blomstervägen 11b
    736 36 Kungsör
    E-post: ekstrom.jan@hotmail.com

  • Fastighet 29

    fastighet

    Ann-Britt Pettersson
    Önnabo 222
    694 97 Rönneshytta

    Telefon: 0583-711479
    E-post: ann_britt.pettersson@telia.com

  • Fastighet 35

    fastighet

    Margareta Claesson Heljeberg
    Tallgatan 24
    735 33 Surahammar

    Telefon: 0220-31764
    E-post: margareta.claesson-heljeberg@suravision.se

  • Fastighet 36

    fastighet

    Jens Törnkvist
    Tions väg 13
    714 93 Kopparberg

    Telefon: 0580-71892
    E-post: jenstornkvist@telia.com

  • Fastighet 40

    fastighet

    Elisabeth\Thomas Svensson
    Zinkensväg 43
    11741 Stockholm

    Telefon: 070-305 75 43
    E-post: elisabeth800@telia.com

  • Fastighet 42

    fastighet

    Vivienne Ware Nielsen och Stieg Nielsen
    Rughaven 9
    DK 4000 Roskilde Danmark

    Telefon: +45 4637 1163
    Telefon: +45 2048 1991
    E-post: ware@it.dk

  • Fastighet 45

    fastighet

    Eva Richard Sondelius Rhodin
    Pilegårdagatan 32
    418 77 Göteborg

    Telefon: 031-221892
    E-post: eva.rhodin@telia.com
    E-post: richard.rhodin@telia.com

  • Fastighet 46

    fastighet

    Gunnel Rylander
    Björntomtavägen 7
    791 45 Falun

    Telefon: 023-20744
    E-post: rylander.gunnel@gmail.com

  • Fastighet 47

    fastighet

    Ulla & Harry Goldman
    Ekorrvägen 13
    139 36 Värmdö

    Telefon: 08-57022153
    E-post: harry.goldman@nyforetagarcentrum.se

  • Fastighet 62

    fastighet

    Alo Kraner
    Abäcksvägen 8
    770 14 Nyhammar

    Telefon: 0240-640315
    E-post: augustsson.kraner@telia.com

  • Fastighet 63

    fastighet

    Ulla Salscheider/Thomas Lagerlöf
    Ivarsgårdsgatan 134
    434 35 Kungsbacka

    Telefon: 070-819 03 95
    E-post: ulla.salscheider@gmail.com

  • Fastighet 64

    fastighet

    Per-Olof Blad
    Trotzgatan 134
    791 72 Falun

    Telefon: 023-122 27
    E-post: perolof.blad@gmail.com

  • Fastighet 73

    fastighet

    Magnus Lansenfeldt
    Kantor Edgrens väg 2 C
    443 34 Lerum

    Telefon: 0302-14967
    Mobil: 0704-221927
    E-post: m.lansenfeldt@outlook.com

  • Fastighet 75

    fastighet

    Patrik & Cathrin Norlin-Karlsson
    Hedvägen 22
    791 95 Falun

    E-post: vikatok@gmail.com

  • Fastighet 76

    fastighet

    Andersson Mats & Catarina
    Tegelgatan 48
    752 39 Uppsala

    Telefon: 070-3143288
    E-post: ma@maconsulting61.se

  • Fastighet 77

    Fastighet77

    Andersson Mats & Catarina
    Tegelgatan 48
    752 39 Uppsala

    Telefon: 070-3143288
    E-post: ma@maconsulting61.se

  • Fastighet 79

    fastighet

    Klara Jelinek Holmberg
    Grindstuvägen 26b
    724 62 Västerås

    Telefon: 021-410098
    E-post: klara@fam-holmberg.st

  • Fastighet 82

    fastighet

    Gunnar Andersson
    Hosjöstrand 5
    791 47 Falun

    Mobil: 070-44011809
    E-post: gustander1@gmail.com

  • Fastighet 86

    fastighet

    Rainer & Marianne Haertel/Oldenburg

    Telefon: 0253-27075
    E-post: oldteufel@web.de

  • Fastighet 92

    fastighet

    Helge Larsson
    Södra vägen 6
    813 33 Hofors

    Telefon: 0290-22214
    Mobil: 070-6188725
    E-post: helg.larsson@gmail.com

  • Fastighet 94

    fastighet

    Christina Nordenskjöld Liljegren
    Skolvägen 7
    194 74 Upplands Väsby

    Telefon: 08-59030778
    E-post: magnus.liljegren6@gmail.com

  • Nyheter

  • Händelser

    • 2019-09-07 10:00Frivillig städdag
    AEC v1.0.4
  • Taggar

  • Väder Foskros